• OFERTA •  CENNIK ZAMÓWIENIE WERSJA DEMO OPIS SZCZEGÓŁOWY

 WYPOŻYCZALNIA NARZĘDZI | ORGANIZACJA WYPOŻYCZALNI

PODZIAŁ SYSTEMU 

 

    Program wypożyczalnia wydziela funkcje systemu dzięki temu w małej wypożyczalni może operator jednostanowiskowo obsługiw3ać wszystkie dziedziny lub można wydzielić np stanowisko dla osoby odpowiedzialnej za obrót materialny, za nadzór administracyjny, za obrót wypożyczenie zwrot narzędzia przy okienku.

 

OZNACZENIE NARZĘDZI

 

   Poniżej na zdjęciu przedstawiamy fragment wypożyczalni z narzędziami oznaczonymi etykietami z kodem paskowym, zdecydowana większość narzędziowni posiada oznaczenia umożliwiające szybkie wypożyczenie oraz przeprowadzenie inwentaryzacji.

 

Poniżej zbliżenie zastosowanego etykiety i zastosowanego kodu:

 

 

POTWIERDZENIE WYPOŻYCZENIA/ZWROTU NARZĘDZI

 

  Pracownik powinien kontrolować co zostało wpisane na jego stanie. dzięki zastosowaniu drugiego monitora zwróconego w stronę pracownika widzi on co zostało wpisane w dokument wypożyczenia/ zwrotu narzędzia. 

   Pozwala to uniknąć błędów pomylenia kartotek oraz eliminację drukowanych dokumentów. Pracownik autoryzuje

transakcję wypożyczenia zwrotu kartą z kodem kreskowym lub kartą magnetyczną. 

 

Poniżej przykład zastosowania drugiego monitora przy okienku w wypożyczalni:

 

URZĄDZENIA PERYFERYJNE

 

W celu poprawienia komfortu pracy zmniejszenia czasochłonności wypożyczenia i zwrotu narzędzia, wyeliminowaniu pomyłek program może współpracować z szeregiem urządzeń pomocniczych.

- do oznaczania narzędzi - drukarki kodów paskowych

- do identyfikacji narzędzi  - czytniki kodów kreskowych, stacjonarne, bezprzewodowe, terminale,

- do identyfikacji pracowników i autoryzacji transakcji - karty i czytniki kodów kreskowych, czytniki kart magnetycznych, chipowych, zbliżeniowych,

 

Poniżej przedstawiamy pracujące urządzenia w  wypożyczalni:

 

 

POMOC

 

    Nasza firma posiada doświadczenia i służy doradztwem we wprowadzaniu nowoczesnych metod zarządzania w przedsiębiorstwie. Służy doradztwem przy doborze oprogramowania, odpowiedniej wersji systemu, przy instalacji, wprowadzaniu danych, przy doborze urządzeń wspomagających.

Oferujemy możliwość konsultacji przed w czasie wdrożenie oraz w czasie eksploatacji, w razie konieczności dokonujemy zmian w programie dostosowujących go do specyfiki firmy.

 

    Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownkami 

016 6760200 w godz 7-14 lub

pi@pei.pl 

 

 

•  OFERTA •  CENNIKZAMÓWIENIEWERSJA DEMO OPIS SZCZEGÓŁOWY